تاریخ انتشار: 1402/06/04 17:34
کد خبر: 581

تلاشهای دوباره روسونری برای جذب مهاجم ایرانی

میلان کماکان به جذب ستاره ایرانی پورتو اصرار دارد و 15 میلیون یورو نیز برای این انتقال پیشنهاد داده است.
تلاشهای دوباره روسونری برای جذب مهاجم ایرانی

اف سی پورتو با تماس های جدیدی برای دو ستاره این تیم مواجه شده و این می تواند به این معنا باشد که باردیگر  شانس انتقال مهدی طارمی به تیمی دیگر پررنگ شده است. میلان اصرار دارد مهدی طارمی را به خدمت بگیرد و 15 میلیون یورو پیشنهاد داده است. این در حالی است که اندرلخت بلژیک نیز قصد دارد گونسالو بورخس را به صورت قرضی از پورتو به خدمت بگیرد.  

براساس خبری که رسانه معروف اوجوگو منتشر کرده، مهدی طارمی و گونسالو بورخس کماکان قرار است بازار نقل و انتقالات را گرم را نگه دارند و احتمالا شمارش معکوس برای حضور آنها در دیگر لیگ های اروپایی آغاز شده است.  

در این گزارش آمده میلان هنوز دست از مهاجم ایرانی برنداشته و اندرلخت علاقمندی خودش را برای جذب وینگر پرتغالی  به طور رسمی عیان کرده است: با توجه به اینکه روسونری مدت زیادی است که مذاکرات با طارمی را آغاز کرده اما تماس های جدیدی در ابتدای هفته گذشته دوباره انجام شده است. میلان با توجه به مقررات جدید سری آ می تواند بازیکن ایرانی را به خدمت بگیرد و در این راستا اعلام کرده که حاضر است 15میلیون یورو باید این انتقال بپردازد که بسته به روند مذاکرات و دستیابی به هدف این مبلغ تا سه میلیون یورو دیگر قابلیت افزایش خواهد داشت. البته این قیمتی به مراتب پایین تر از آنچه پورتو برای طارمی تعیین کرده، است چرا که پیش از این پورتو مبلغ جدایی ستاره ایرانی را 30 میلیون یورو اعلام کرده بود. با اینحال به نظر می رسد پایان این بازی به کمی صبر بیشتری نیاز داردو تا آخرین روزهای زمان نقل و انتقالات ادامه  خواهد داشت. 

پورتو تنها 85درصد از حقوق مالی مهدی طارمی را در اختیار دارد و به همین دلیل مبلغی نزدیک به 30 میلیون یورو را برای او در نظر گرفته است. هرچند فروش اوتاویو به النصر عربستان به قیمت 60 میلیون یورو فضای بیشتری را برای مانور در مذاکرات برای پورتو به وجود آورده است. با اینحال و با توجه 85درصد سهم پورتو از انتقال طارمی این باشگاه در صورت فروش 15 میلیون یورویی حدود 12.7 میلیون یورو عایدش خواهد شد. چیزی که به نظر می رسد از مبلغ مدنظر پورتو برای این ستاره باارزش کمتر باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gdo93

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


رکورد جالب طارمی در فصل نقل و انتقالات