تاریخ انتشار: 1400/01/04 22:13
کد خبر: 42362

مانچینی: اولین بازی همیشه سخت‌ترین است

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، می‌گوید تیمش کار دشواری مقابل ایرلند شمالی پیش رو خواهد داشت.
 مانچینی: اولین بازی همیشه سخت‌ترین است

 در نخستین دقایق بامداد جمعه تیم ملی ایتالیا اولین بازی خود در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر را برگزار خواهد کرد. شاگردان روبرتو مانچینی در اولین گام به مصاف ایرلند شمالی خواهند رفت و سرمربی آتزوری معتقد است که تیمش کار دشواری پیش رو خواهد داشت.

روبرتو مانچینی پیش از دیدار برابر ایرلند شمالی گفت: " ما در اینجا نماینده فدراسیون بزرگی هستیم که چهار بار قهرمان جام جهانی شده است بنابراین ما همیشه به وجود یک فضای جادویی امیدوار هستیم. اولین بازی مقدماتی جام جهانی همواره سخت ترین و مهم‌ترین آن است زیرا بعد از چندین ماه وقفه انجام می شود. ما باید به بسیار محتاط و متمرکز باشیم.

ایرلند شمالی یک تیم بریتانیایی است و آن ها از سیستم دفاع ضد حمله استفاده می‌کنند. ما نباید ریسک کنیم چرا که فضای بسیار کمی وجود خواهد داشت. آنها از نظر جسمی بسیار فوق‌العاده اند اما در دفاع و ضد حمله بهتر هستند."

مانچینی در ادامه گفت: "من در طول این پنج ماه استراحت کردم و دلم برای کارم تنگ شده بود. در حال حاضر هدف اصلی ما حضور موفق در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی است و پس از این مسابقه به یورو فکر می کنیم. فعلاً تمرکز ما باید روی بازی فردا باشد."

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3np9nr

اخبار مرتبطآخرین اخبار


مانچینی: ایتالیا راه درستی را در پیش گرفته است/ بالوتلی باید بداند که همه نمی‌‌توانند دوستش داشته باشند