تاریخ انتشار: 1402/10/30 12:13
کد خبر: 1266218

مانچینی: شکست ژاپن نشان داد که هر چیزی در جام ملت‌ها ممکن است

سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان ابراز امیدواری کرد تیمش قهرمان جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ شود.
مانچینی: شکست ژاپن نشان داد که هر چیزی در جام ملت‌ها ممکن است

 روبرتو مانچینی در نشست خبری پیش از بازی تیم ملی عربستان در دور دوم دیدارهای مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2023 برابر قرقیزستان گفت: هر بازی سخت است و مسائل مربوط به خودش را دارد. امکان تغییر هر چیزی در طول مسابقه وجود دارد و ما باید خودمان را به‌خوبی آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان افزود: در نهایت امیدوارم جام را ببریم اما این کار آسان نیست و حریفان قدرتمندی پیش‌ِروی ما هستند. ما وقت کافی برای آماده‌سازی نداشتیم. ببینید چه‌کسی فکر می‌کرد ژاپن از عراق شکست بخورد و این نشان می‌دهد تیم‌های قدرتمند زیادی در آسیا وجود دارند. اگر می‌خواهیم برنده شویم و به قهرمانی برسیم، باید آمادگی خوبی داشته باشیم.

روبرتو مانچینی که تیمش در بازی نخست برابر عمان با خوش‌شانسی با نتیجه 2 بر یک پیروز شد، خاطرنشان کرد: شرایط خوبی در اردوی تیم ملی عربستان وجود دارد و می‌خواهیم با روند مثبتی پیش برویم. ما اکنون نمی‌دانیم در مرحله بعدی با چه‌تیمی بازی خواهیم کرد، زیرا هنوز بازی دوم خود را هنوز انجام ندادیم، ما به بازی فردا فکر می‌کنیم و کاری به تیم‌های دیگر نداریم.

این سرمربی ایتالیایی درباره میزان رضایت از ترکیب کنونی تیم ملی عربستان گفت: از بازیکنانم راضی هستم و دوست ندارم دیگر درباره این موضوع صحبتی کنم. بازیکنان عربستانی به‌دلیل تعداد زیاد بازیکنان خارجی در لیگ داخلی کمتر بازی می‌کنند. امیدوارم در آینده بازیکنان جوان آینده‌دار بیشتری فرصت بازی به دست آورند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/relmqb

آخرین اخبار