تاریخ انتشار: 1402/02/28 00:31
کد خبر: 6051

منهای ورزش | معلم خصوصی شیطان صفت به شاگردان خود تجاوز میکرد + جزئیات باورنکردنی

سرهنگ امین یادگارنژاد رئیس پلیس فتا کرمان گفت: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه فردی با ایجاد تبلیغ تدریس خصوصی در اینستاگرام اقدام به ایجاد مزاحمت و اخاذی کرده که این موضوع باعث سلب آسایش وی شده است ،لذا با توجه به حساسیت موضوع ، پرونده به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
منهای ورزش | معلم خصوصی شیطان صفت به شاگردان خود تجاوز میکرد + جزئیات باورنکردنی

او افزود: شاکی در اظهارات اولیه خود گفت مدتی پیش با فردی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به بهانه تدریس خصوصی برای فرزندش آشنا که این ارتباط تقاضای دریافت مشخصات کامل به بهانه های مختلف تعدادی عکس کرده که پس از ارسال شروع به ایجاد مزاحمت کرد.

او ادامه داد: پس از تکمیل و اخذ اظهارات شاکی و با توجه به حساسیت موضوع، عامل ایجاد مزاحمت و اخاذی با پیگیری کارشناسان پلیس فتا و پی جویی های فنی و پلیسی انجام شده شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ یادگار نژاد بیان کرد: متهم پس از انجام بازجویی های فنی و ارائه مستندات ضمن اعتراف به جرم خود ،انگیزه اش را کسب منافع مالی عنوان کرد.

او بر اساس ماده ۱۶ قانون جرائم رایانه ای عنوان کرد: هرکس به وسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی، فیلم یا صوت یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف کند و آن را منتشر یا با علم به تغییر یا تحریف منتشر کند، به نحوی که عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از نود و یک روز تا ۲ سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

این خبر مربوط به آذر ۹۹ بوده و صرفا جهت عبرت آموزی باز نشر شده است‌.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/487xl3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


منهای ورزش | ورود آقایان ممنوع : چه کار کنیم که شوهرمان با کسی وارد رابطه نشود و خیانت نکند؟