تاریخ انتشار: 1401/02/27 19:32
مدافع سابق بایرن مونیخ پیشنهاد داد
کد خبر: 21843

جانشین لواندوفسکی؛ فوق ستاره لیگ برتر انگلیس

ژروم بواتنگ، مدافع سابق بایرن مونیخ معتقد است که این باشگاه برای جانشینی رابرت لواندوفسکی باید به سراغ جذب هری کین از تاتنهام برود.
جانشین لواندوفسکی؛ فوق ستاره لیگ برتر انگلیس

روز شنبه رابرت لواندوفسکی که مدت‌هاست شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح است، در پی تساوی 2-2 بایرن مونیخ مقابل ولفسبورگ در هفته پایانی فصل 22-2021 بوندس‌لیگا و در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی اسکای آلمان گفت: "بسیار محتمل است که این آخرین بازی من برای بایرن مونیخ باشد. می‌توانم تأیید کنم که با حسن صالیحمیدزیچ (مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ) صحبت کردم و به او اطلاع دادم که تصمیمم را گرفته‌ام و قراردادم را با بایرن تمدید نخواهم کرد. باید راه‌حلی پیدا کنیم که به سود هر دو طرف باشد. من به حسن گفتم اگر پیشنهادی از سوی باشگاهی دیگر ارائه شود، باید به آن فکر کنیم."

این مسئله به تایید حسن صالح حمیدزیچ نیز رسید اما رئیس باشگاه بایرن مونیخ موضع متفاوتی در این‌باره داشت و تاکید کرد که ستاره لهستانی به قرارداد خود با این تیم پایبند خواهد بود. هربرت هاینر در مصاحبه‌ای پیرامون این موضوع گفت: "در چند روز گذشته بارها و بارها گفته‌ام؛ رابرت لواندوفسکی تا سال 2023 قرارداد دارد و او آن را به اتمام خواهد رساند. هرکسی که رابرت را در طول جشن قهرمانی در روز شنبه در نوکربرگ و روز بعد در بالکن تالار شهر دیده باشد، هیچ ناراحتی را در او احساس نمی‌کند."

با این حال بعید به نظر می‌رسد که نهایتاً لواندوفسکی راضی به ماندن در بایرن مونیخ شود و باشگاه آلمانی نیز احتمالا نمی‌تواند او را مجبور به این کار کند چرا که ستاره لهستانی قصد دارد هر طور که در این تابستان راهی بارسا شود و حتی گفته می‌شود توافقاتی بین او و باشگاه کاتالانی نیز شکل گرفته است.

در همین راستا اسکای اسپورتس به نقل از مدافع سابق بایرن مونیخ یعنی ژروم بواتنگ که سال‌ها در این تیم با لواندوفسکی هم بازی بود، پیشنهاد جالبی را مطرح کرده است. بر این اساس ستاره سابق و آلمانی بایرن گفته است که اگر او جای مدیران این تیم بود، هری کین را به جای لواندوفسکی به‌خدمت می‌گرفت. بواتنگ در این‌باره گفت: "من فورا سعی می‌کنم کین را به بایرن بیاورم. برای من، او یک مهاجم کامل است که در هر بازی در تاتنهام گل می‌زند؛ در یک تیم بسیار خوب اما نه در سطح جهانی. اگر او در تیمی مانند بایرن بازی کند، من فکر می‌کنم که با توجه به سن و سال بسیار خوبش یک جایگزین عالی خواهد بود."

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4v59az

اخبار مرتبطآخرین اخبارواکنش هری‌کین به بازی با ایران در روز افتتاحیه(عکس)