تاریخ انتشار: 1402/05/04 20:07
کد خبر: 2019

خبر خوش برای مهدی طارمی رسید ؛ میلان دوباره برای خرید ستاره تیم ملی دست به کار می شود؟

فدراسیون فوتبال ایتالیا با وضع قانونی جدید، دست باشگاه‌های این کشور برای خرید بازیکنانی که تا الان برای جذب‌شان محدودیت وجود داشت را باز گذاشت.
خبر خوش برای مهدی طارمی رسید ؛ میلان دوباره برای خرید ستاره تیم ملی دست به کار می شود؟

فدراسیون فوتبال ایتالیا با تصویب قانونی جدید و ابلاغ آن به باشگاه‌های این کشور، اعلام کرد که از این پس آن دسته از بازیکنان بریتانیایی و سوئیسی که در کالچو مشغول به بازی شوند، در زمره بازیکنان اروپایی محسوب خواهد شد و به این ترتیب سهمیه بازیکنان غیراروپایی تیم‌ها مصرف نخواهد شد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا اما از اکنون فوتبالیست‌های کشورهای یاد شده را در زمره شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواهد دانست و به این ترتیب این دسته از بازیکنان سهمیه‌های غیراروپایی باشگاه‌های ایتالیایی را به خود اختصاص نخواهند داد.

 

مصوبه جدید به نفع باشگاه‌هایی مانند میلان خواهد بود که سهمیه‌شان برای جذب بازیکنان غیراروپایی تمام شده است. این یعنی که روسونری با وجود جذب روبن لوفتوس چیک انگلیسی و ساموئل چوکووئزه نیجریه‌ای هنوز یک سهمیه دیگر برای خرید بازیکن غیراروپایی دارد که می‌تواند آن را صرف جذب یکی از بازیکنان مدنظرش کند. مهدی طارمی مهاجم پورتو و دایچی کامادای ژاپنی از اینتراخت فرانکفورت، دو بازیکنی هستند که در هفته‌های اخیر نام‌شان در فهرست خریدهای تابستانی میلان قرار گرفته بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vzkz2

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


حاضرم مچ پایم را به نیمار قرض بدهم!
الکساندرو دل‌پیرو: