تاریخ انتشار: 1402/05/14 16:03
کد خبر: 1546

رسمی: مهاجم دانمارکی به یونایتد پیوست

راسموس هویلوند، مهاجم دانمارکی آتالانتا، با قراردادی پنج ساله به منچستریونایتد پیوست.
رسمی: مهاجم دانمارکی به یونایتد پیوست

سرانجام انتقالی که از مدت ها پیش هواداران منچستریونایتد منتظرش بودند امروز نهایی شد و راسموس هویلوند به جمع شیاطین سرخ پیوست. قرارداد او پنج ساله است و گفته می شود برای خرید او یونایتد 72 میلیون پوند (حدود 80 میلیون یورو) به آتالانتا پرداخت کرده است.

1905524

این مهاجم دانمارکی 20 ساله فصل گذشته از اشتورم گراتس به آتالانتا پیوست و تنها پس از یک سال راهی یونایتد شده است. او طی 34 بازی رسمی برای باشگاه ایتالیایی 10 گل به ثمر رساند. قبل از آن، او در 21 بازی برای اشتورم گراتس 12 گل به ثمر رسانده بود، در حالی که در اف سی کپنهاگ، در 32 بازی 5 گل زد.

1905525

منچستریونایتد دو بازی دوستانه مقابل لانس و اتلتیک بیلبائو پیش رو دارد و امروز قبل از بازی با لانس در اولدترافورد رسما از هویلوند رونمایی شد.

1905538

او پس از میسون مونت و آندره اونانا سومین خرید تابستانی شیاطین سرخ است و مجموع هزینه یونایتد به 150 میلوین پوند رسید.

اریک تن هاخ در تمام تابستان به دنبال یک مهاجم مرکزی جدید بود در حالی که آنتونی مارسیال تنها مهاجم شماره 9 باشگاه بود. مارکوس رشفورد و جیدون سانچو دیگر مهاجمان یونایتد هستند که به عنوان وینگر بازی می کنند.

1905535

یونایتد در راه جذب هویلوند رقیبی مانند پاری سن ژرمن را شکست داد. هویلوند پس از انتقال به یونایتد گفت: «این راز نیست که من از کودکی طرفدار این باشگاه بزرگ بودم و آرزو داشتم به عنوان بازیکن منچستریونایتد در اولدترافورد به میدان بروم. من فوق العاده از این فرصت و تبدیل رویا به واقعیت هیجان زده ام و مصمم هستم اعتقادی که باشگاه به من نشان داده است را جبران کنم. هنوز در ابتدای دوران حرفه ای خودم هستم، اما می دانم که آماده انجام این کار بزرگم . بازی کنار این گروه از بازیکنان در کلاس جهانی قدم بزرگی برای من است.»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4yjrm4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شکار خرید جدید یونایتد در فرودگاه (عکس)