تاریخ انتشار: 1402/10/30 21:16
کد خبر: 1266248

ژابی آلونسو: برایم اهمیتی نداشت که عقب افتادیم!

ژابی آلونسو، سرمربی بایر لورکوزن، می‌گوید نگرانی‌ای بابت عقب افتادن تیمش ندانسته و خیالش از به‌دست آوردن پیروزی راحت بوده است.
ژابی آلونسو: برایم اهمیتی نداشت که عقب افتادیم!

به گزارش فرتاک ورزشی

بایر لورکوزن در بازی امشب مقابل لایپزیش موفق شد با نتیجه ۳-۲ پیروز شود. آنها در بازی امشب ۲ بار عقب افتادند اما در پایان گل سوم را به ثمر رساندند و بازی را ۳-۲ بردند.

ژابی آلونسو پس از پایان بازی در نشست خبری تیمش شرکت کرد و درباره کامبک امشب و همچنین روند خوب تیمش در بوندسلیگا صحبت کرد.

او درباره زمانی که تیمش ۲-۱ عقب بود، گفت:«برایم اهمیتی نداشت که ۲-۱ عقب افتادیم. می‌دانستم که دوباره گل می‌زنیم. مطمئن بودم بازی را می‌بریم. به شاگردانم اعتماد زیادی دارم و آنها توانایی انجام هر کاری را دارند.»

او درباره نمایش ضعیف تیمش در نیمه اول گفت:«دلیل عملکرد ضعیف‌مان در ۴۵ دقیقه اول این بود که بازیکنان می‌ خواستند کارها را با سرعت زیادی انجام دهند. سرعت در بازی خوب است اما آنها داشتند عجله می‌کردند. در رختکن به آنها گفتم عجله نکنید و با حوصله بازی‌تان را انجام دهید.»

او در پایان در واکنش به سوالی درباره مصدومیت فریمپونگ پاسخ داد:«اتفاق بدی بود و به تیم ضربه زد. البته که ناتان تلا به جای او به بازی رفت و هم گل زد هم خوب بازی کرد. درباره مصدومیت فریمپونگ چیزی نمی‌دانم. بعد از آزمایش‌ها مشخص می‌شود.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55evoo

آخرین اخبار