تاریخ انتشار: 1402/09/28 05:37
کد خبر: 1264176

سورپرایز AFC پیش از قرعه‌کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی غیر منتظره قصد دارد که برای مشخص‌کردن چهار تیم نخست مرحله حذفی دست به قرعه‌کشی بزند.
سورپرایز AFC پیش از قرعه‌کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

و به نقل از الشرق‌الاوسط، تکلیف هشت تیم راه‌یافته به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب مشخص شده است. الهلال، الاتحاد، النصر، العین و نسف قارشی به عنوان تیم نخست راهی دور حذفی شدند. این در حالی است که تیم‌های سپاهان، الفیحاء عربستان و نوبهار ازبکستان هم به عنوان تیم‌های دوم دور گروهی جواز صعود به دور بعد را به دست آوردند.

طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا باید تیم‌های الاتحاد، النصر، العین و الهلال در سید یک قرار بگیرند؛ چرا که بیشترین امتیاز را در مرحله گروهی به دست آوردند و تیم نسف‌قارشی هم در سید دو در کنار تیم‌های سپاهان، الفیحاء و نوبهار قرار گیرد؛ چرا که در میان پنج تیم نخست کمترین امتیاز را به دست آورد.

اما روزنامه الشرق‌الاوسط عربستان از سورپرایز کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از قرعه‌کشی مرحله حذفی خبر داد و مدعی شد که AFC از بین پنج تیمی که به عنوان تیم‌های نخست به مرحله حذفی راه پیدا کردند، برای شناسایی‌کردن تیمی که در سید دوم قرار می‌گیرد دست به قرعه‌کشی خواهد زد. به این ترتیب این احتمال وجود دارد که تیم‌های النصر، العین، الهلال و الاتحاد در سید دوم قرار بگیرند و در مرحله حذفی شاهد رویارویی تیم‌های بزرگ عربستانی با یکدیگر باشیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9gl8pw

آخرین اخبار