تاریخ انتشار: 1402/11/30 12:54
کد خبر: 1267678

جدال های حساس در هفته بیستم لیگ یک /خیبر و چادرملو در اندیشه حفظ موقعیت؛ سایپا و فجر امیدوار به ادامه مسیر

دیدارهای هفته بیستم لیگ دسته اول فردا با 4 دیدار آغاز خواهد شد
جدال های حساس در هفته بیستم لیگ یک /خیبر و چادرملو در اندیشه حفظ موقعیت؛  سایپا و فجر امیدوار به ادامه مسیر

به گزارش فرتاک ورزشی، مسابقات هفته بیستم لیگ دسته اول آزادگان فردا با 4 دیدار آغاز خواهد شد.

فجر سپاسی - سایپا؛

دو تیم فجرسپاسی و سایپا حساس ترین دیدار این هفته را برگزار خواهند کرد. این دو تیم مدعی صعود فردا از ساعت 14:45 در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم خواهند رفت.

شاکردان مهدی رجب زاده با 19 بازی با 37 امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفته است و در سایپا هم شاگردان مجتبی سرآسیایی با 19 بازی و کسب 34 امتیاز در رتبه پنجم جای گرفته است.

خیبر خرم آباد - مس سونگون ورزقان؛

تیم های خیبر خرم آباد و مس سونگون ورزقان فردا در هفته بیستم لیگ دسته اول از ساعت 14:45 در ورزشگاه نختی خرم آباد به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان رضا مهاجری که روزهای خوبی را پشت سرمی گذارند برای صعود لیگ برتر فردا در خانه امیدوار به شکست نارنجی پوشان تبریزی هستند.

خیبر خرم آباد از 19 بازی با 43 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفته است و مس سونگون هم با  هدایت علی اصغر کلانتری با 19 بازی و 24 امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفته است.

مس شهربابک - چادرملو اردکان؛

صدرنشین لیگ دسته اول برای صعود به لیگ برتر به ایستگاه بیستم رسیده است و این بار باید از سد مس شهربابک بگذرد تا گامی دیگر را برای صعود برداشته باشد.

مس شهربابک با قاسم شهبا از 19 بازی قبلی خود 22 امتیاز گرفته است و در رتبه 12 قرار گرفته است و چادرملو صدرنشین هم از 19 بازی خود 44 امتیاز کسب کرده است.

استقلال آبی پوشان ملاثانی - داماش گیلان؛

جدالی حساس در پایین جدول در اهواز میان دو تیم استقلال ملاثانی و داماش گیلان فردا برگزار خواهد شد.

ملاثانی ها که نسبت به حریف شمالی خود وضعیت بهتری دارد با سرمربی محروم خود سیاوش اکبرپور از 19 بازی 22 امتیاز دارد و در رتبه 13 قرار گرفته و در مقابل هم داماش گیلان با هدایت علی نظرمحمدی با 13 امتیاز از 19 بازی در جایگاه شانزدهم جدول جای گرفته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/bbo6od

آخرین اخبار