تیم های والیبال ایران و برزیل روز جمعه 17 خرداد 1398 از ساعت 11:10 به وقت تهران در شهر توکیو به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار هفته دوم از مسابقات لیگ ملت های والیبال به مصاف برزیلی ها خواهد رفت شاگردان کولاکوویچ در گام نخست هفته دوم به دیدار زردها خواهند رفت تیم ملی والیبال کشورمان برای  چهارمین مسابقه خود قطعا به دنبال پیروزی هستند تا هفته دوم رقابت ها را با پیروزی آغاز کنند.

تیم برزیل با کسب 9 امتیاز و سه برد متوالی در برابر تیم‌های آمریکا، استرالیا و لهستان در هفته اول لیگ ملت‌ها والیبال به پایان رسانده است.این تیم هم اکنون در جایگاه سوم این مسابقات قرار گرفته است.

پس از پایان هفته اول لیگ ملت‌ها، ایران با سه پیروزی و کسب 9 امتیاز در صدر جدول این مسابقات قرار گرفت.

آلمان در لیگ ملت های والیبال امسال با آندره آ جیانی پا به این مسابقات گذاشته است و به جنگ با تیم ملی والیبال ایران خواهند آمد.

ایران و برزیل تاکنون هشت بار در لیگ ملت‌ها والیبال به مصاف هم رفته اند که سهم سرو قامتان ما از این بازی ها کسب سه پیروزی بوده است. اولین دیدار ملی پوشان ما با این کشور در قالب رقابت‌های لیگ ملت‌ها والیبال مربوط به سال 2014 می‌شود که در همان مسابقات پنج مرتبه در برابر این تیم قرار گرفتیم که سه پیروزی ایران کسب کرد،اما در پایان برزیل در همان سال در عنوان دومی لیگ ملت‌های والیبال را کسب کرد و ایران نیز چهارم این رقابت‌ها شد.

پس از 2 سال بار دیگر در لیگ ملت‌های 2016 ایران و برزیل 2 بار دیگر به مصاف یکدیگر رفتند که سهم والیبالیست های ایران دو شکست بود. اولین بار با نتیجه سه بر صفر و دومین بار هم با نتیجه سه بر یک شکست خوردیم.

 اما آخرین دیدار ملی پوشان ما با این تیم در لیگ ملت‌ها والیبال مربوط به سال 2017 می‌شود که باز هم بلند قامتان بازی را با نتیجه سه بر یک به برزیل واگذار کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.