تاریخ انتشار: 1397/04/11 17:49
کد خبر: 140677

دروازه بان اسطوره ای ایتالیا در آستانه انتقال به PSG

دروازه‌بان اسطوره‌ای ایتالیا در حال انتقال به باشگاه سرشناس پاریسی قرار دارد و تکلیفش تا پایان هفته مشخص خواهد داد.
دروازه بان اسطوره ای ایتالیا در آستانه انتقال به PSG

لوییجی بوفون، دروازه‌بان اسطوره‌ای ایتالیا پس از عدم راهیابی آتزوری به جام جهانی 2018 روسیه از تیم ملی ایتالیا خداحافظی کرد. جایی که او در سه مسابقه دوستانه آخر ایتالیا با عربستان، فرانسه و هلند به میدان نرفت و دوناروما را جایگزین خود دید.

هم‌چنین این دروازه‌بان 40 ساله در پایان فصل سری آ یوونتوس را ترک کرد و جای خود را به ماتیاس پرین جوان داد. بعد از این جدایی بسیاری از رسانه‌ها خبر از تمایل دو باشگاه رئال مادرید و پی اس جی برای جذب وی منتشر کردند.

وی در همین خصوص گفت: من به هر چیزی که می‌خواستم رسیدم و حالا وقت این است که بازیکنان جوان‌تر جای ما را بگیرند. من وقتی خیلی جوان بودم پیراهن لاجوردی پوشان را پوشیدم و تقریبا به تمامی اهداف خود دست یافتم.

بوفون همراه با ایتالیا در جام جهانی 2006 به مقام قهرمانی دست یافت اما آن‌ها بعد از باخت به سوئد از راهیابی به جام جهانی 2018 باز ماندند. بوفون در همین رابطه تصریح کرد: این جام جهانی برای من بسیار جذاب است چون اتفاقات شگفت انگیز زیادی در آن رقم خورد. به نظرم هر تیمی در جام جهانی فرصت این را دارد در فینال مسابقات حضور پیدا کند.

حال خبر می‌رسد بوفون در آستانه انتقال به پی سی جی با قراردادی دو ساله است و تکلیف قرارداد این بازیکن تا پایان هفته مشخص می‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2a8mvg

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ادعای رسانه های ایتالیایی؛ بوفون در یک قدمی پاری سن ژرمن