تاریخ انتشار: 1402/05/03 20:00
کد خبر: 2092

برای لاغری، بعد ساعت 6 عصر اینارو نخور

بسیاری از انسان ها به دنبال راهی برای کاهش وزن سریع هستند، اگر شماهم میخواهید به تناسب اندام برسید بهتر است تمام راههای تناسب اندام و لاغری را بشناسید.
برای لاغری، بعد ساعت 6 عصر اینارو نخور

کاهش وزن فقط به معنای کاهش کالری نیست. کار هایی هستند که شما می توانید در این پروسه انجام دهید و چربی سوزی خود را بالا ببرید. از طرفی هم باید مراقب باشید که بعضی از اقدامات را نیز فاکتور بگیرید.

قهوه یا نوشیدنی هایی که کافئین دارند استفاده نکنید

کافئینِ یک فنجان قهوه باعث می شود که شما تا 6 ساعت بیدار باشید‌. برای این که وزن خود را کاهش دهید، نیاز به 7 ساعت خواب مفید شبانه دارید اما کافئین در صورتی که بعد از ساعت 6 عصر استفاده شود، خواب را به هم می ریزد.

قهوه

بعد از غروب آفتاب میوه نخورید

هیچ شکی نیست که میوه باید جزء ضروری یک رژیم غذاییِ سالم باشد اما متخصصان پیشنهاد کرده اند که مصرف میوه را بعد از غروب آفتاب کنار بگذارید؛ زیرا پروسه گوارش آن کمی طولانی است، ممکن است قند خون را بالا ببرد و باعث به‌هم‌ ریختگی الگوی خواب شود؛ بنابراین بعد از ساعت 6 عصر نباید آن را استفاده کنید.

در مصرفِ شام زیاده روی نکنید و همه چیز را متعادل نگه دارید

غذا نخوردن در طول روز باعث می شود که شما به یک باره از شام زیادی استفاده کنید که کالری سوزی را به هم می ریزد و پروسه کاهش وزن را خراب می کند؛ پس بهتر است که استفاده از مواد غذایی متعادل باشد.

استفاده از کربوهیدرات برای شام را کنار بگذارید

سوخت و ساز و متابولیسم هنگام عصر سرعت کم تری پیدا می‌ کند‌؛ بنابراین استفاده از کربوهیدرات در تایم شام اصلاً ایده خوبی نیست، زیرا دیر گوارش می‌ شود و همچنین ممکن است الگوی خواب را هم به هم بریزد.

غذای رژیمی

در میان وعده آخر شب زیاده روی نکنید

میان وعده ای که آخر شب می خورید، احتمال افزایش کالری در بدن تان را بالا می‌ برد و باعث می‌ شود که بدن چربی زیادی داشته باشد، زیرا متابولیسم در چنین حالتی افت کرده و باعث به هم ریختگی چرخه خواب خواهد شد.

  • بیشتر بخوانید:
علت جابجا شدن غضروف بینی بعد از عمل چیست؟
مهم‌ترین دلایل مرگ جراحی بینی چیست؟
راینوپلاستی و تغییر چهره بعد عمل بینی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3wk7d3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بدترین خوردنی واسه اونایی که میخوان لاغر بشن