تاریخ انتشار: 1401/02/21 22:20
گواردیولا درست گفت؛
کد خبر: 22110

کونته: با یک پنجره نمی‌توان به سیتی رسید

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام تاکید این تیم برای کسب موفقیت نیاز به سرمایه گذاری هنگفت دارد.
کونته: با یک پنجره نمی‌توان به سیتی رسید

باشگاه منچسترسیتی روز گذشته با پرداخت 54 میلیون پوند به دورتموند برای خرید ارلینگ هالند، ستاره گلزن و جوان این تیم به توافق دست یافته است. آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی تاتنهام مدعی شد برای موفقیت در لیگ برتر باید پول خرج کرد و البته یک‌شبه امکان نزدیک شدن به قدرت‌های بزرگ وجود ندارد.

آنتونیو کونته گفت: "نه فقط تاتنهام، بلکه هر باشگاهی در انگلیس که می‌خواهد برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کند، باید سرمایه گذاری هنگفتی داشته باشد. شما می‌توانید تیم خود را سازماندهی کرده، هر نوع اطلاعاتی را به بازیکنان خود بدهید، خوب تمرین کنید و مراقب جزئیات باشید، اما در نهایت باید بازیکنان مهمی نیز در ترکیب داشته باشید و آنها هستند که پیروزی را برای یک تیم به ارمغان می‌آورند.

در فصل گذشته سیتی جک گریلیش را با 100 میلیون پوند جذب کرد. چلسی برای خرید روملو لوکاکو 115 میلیون یورو پرداخت کرد و یونایتد نیز بازیکنانی مانند جیدون سانچو، رافائل واران و کریستیانو رونالدو را به‌خدمت گرفت. اگر تیم‌های بزرگ برای بهبود شرایط خود مبالغ هنگفتی خرج کرده‌اند، پس تصور کنید تیمی که کمی پایین‌تر از بقیه شروع می‌کند دیگر چقدر باید برای رقابت کردن با آنها هزینه کنند.

البته پپ گواردیولا اخیرا گفت پول تنها مسئله مهم نیست و من با او موافق بودم. تاتنهام برای کسب عنوان قهرمانی نیاز به زمان، صبر و حرکت قدم به قدم دارد. فکر می‌کنم ما تازه این مسیر را شروع کرده‌ایم و بقیه در پایان آن هستند. در ابتدای این مسیر هستیم و به زمان بیشتری نیاز داریم. رقبا پایه محکمی ایجاد کرده و حالا به یک یا دو بازیکن برای بهبود تیم خود نیاز دارند. شما نمی‌توانید تصور کنید که بتوانید در یک بازار نقل و انتقالات یا یک فصل شرایط را تغییر داده و فاصله را با تیمی مانند سیتی از بین ببرید."

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4j5zjp

اخبار مرتبطآخرین اخبار


تاتنهام باید به کونته زمان بدهد تا بهترین نتیجه را بگیرد