تاریخ انتشار: 1396/01/03 21:31
سیمئونه؛
کد خبر: 221343

نمی توانم ستاره تیمم را مجبور کنم در اتلتیکو بماند

سرمربی اتلتیکومادرید نمی خواهد مهاجم فرانسوی تیمش را به ماندن در این باشگاه مجبور کند.
نمی توانم ستاره تیمم را مجبور کنم در اتلتیکو بماند

آس نوشت: دیگو پابلو سیمئونه در مصاحبه ای اختصاصی با سایت اسپانیایی درباره آینده اش، وضعیت کنونی اتلتیکو مادرید، آنتوان گریزمان، فرناندو تورس و دیگو کاستا صحبت کرد. سرمربی آرژانتینی گفت: پنج سال است در اتلتیکو حضور دارم و از بودن در این تیم خشنودم چون بازیکنان به من انرژی می‌دهند. در این مدت چیزی وجود نداشته است که از آن گلایه کنم. پس از شکست رئال مادرید در فینال ۲۰۱۶ لیگ قهرمانان خیلی ناراحت بودم و به همین خاطر اعلام کردم که شاید اتلتیکو را ترک کنم. ۳۵ میلیون دلیل برای رفتن داشتم اما تصمیم گرفتم بمانم چون دوست دارم در این باشگاه و با این بازیکنان کار کنم و می‌توانم با این تیم به عناوین بیشتری برسم. اکنون اتلتیکو در شرایط خوبی قرار دارد و وضعیتش نسبت به قبل بهتر شده است، ورزشگاه جدیدی دارد  که این نشان از آینده ای روشن دارد. اگر خدا ما را کمک کند می توانیم دوباره به لیگ قهرمانان صعود کنیم و به روند صعودی مان ادامه دهیم.

سیمئونه در ادامه افزود: قصد ندارم اتلتیکو را ترک کنم، در این پنج سال سختی های زیادی کشیدیم و بازیکنان جوان تیم  همچون گریزمان، یانیک کاراسکو و آنخل کورئا خود را با تیم وفق دادند و بازیکنان آینده داری همچون لوکاس در تیم ما بازی می کند. اگر مدت قراردادم را از سال ۲۰۲۰ به ۲۰۱۸  کاهش دادم به این علت بود که این موضوع به نفع من و باشگاه تمام می شد.

سرمربی اتلتیکو درباره دیگو کاستا اظهار کرد: او اکنون در چلسی به خوبی بازی می کند. باشگاه اتلتیکو تمام تلاش خود را کرد تا او را جذب کند اما رقم تعیین شده بالا بود. حتی کاستا هم دوست داشت در این جا بازی کند و هنوز هم اشتیاق زیادی برای حضور در مادرید دارد.

سرمربی آرژانتینی در مورد گریزمان گفت: او در خط حمله به سرعت می تواند تصمیم گیری کند و دراین رابطه از همه بهتر است. به سرعت همه چیز را یاد می گیرد، زمان را از دست نمی دهد و سریع حمله می کند. او بارنکردنی است. گریزمان بازیکن خیلی باهوشی است. خطر از دست دادانش وجود دارد چون تیم های زیادی خواهانش هستند. سال گذشته با او صحبت کردم و تصمیم گرفت در این تیم بماند. او به من گفت اگر تو بمانی من هم خواهم ماند. با این حال در آینده نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. بازیکنان بزرگ تیم خود را ترک می کنند تا در شرایط بهتری قرار دهند. آن ها می خواهند همیشه در لیگ قهرمانان بازی کنند و تا فینال این بازی ها پیش بروند. گریزمان هم یک بازیکن است و اگر بخواهد برود مانع‌اش نخواهم شد. در رابطه با رادامل فالکائو و کاستا نیز این کار را انجام دادم. بازیکنان می توانند درباره آینده شان تصمیم بیرند. من دوست دارم گریزمان در اتلتیکو بماند و در این جا به پیشرفت خود ادامه دهد.

فرناندو تورس در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا با ضربه سر بازیکن تیم حریف بر زمین افتاد و بیهوش و پس از دقایقی به بیمارستان انتقال داده شد. سیمئونه درباره این اتفاق گفت: متوجه قضیه شدم. چه کاری می‌توانستم انجام بدهم. من بیرون از زمین بودم و تنها توانستم به داور چهارم اعتراض کنم. اجازه نداشتم به زمین بروم. سپس کادر پزشکی وارد زمین شد. من تنها نگاه کردم. صدای فریاد ها را می شنیدم و حرکت های عجیبی را می دیدم. گریزمان همچون نیکلاس گایتان به این صحنه نزدیک نشدند اما یا آن ها انسان های بدی هستند؟ متوجه شدم ضربه سختی به تورس وارد شده است و خواستم او را از زمین خارج کنند و تعوض انجام شود. به من گفتند همه چیز درست خواهد  شد و بازی دوباره پس از یبرون بردن تورس از سر گرفته می شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vwx76

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 اتلتیکو در پی جذب ستاره افغان هوفنهایم
ادعای بیلد