تاریخ انتشار: 1401/11/17 02:01
کونته شخصا این موفقیت را به هری تبریک گفت
کد خبر: 11001

تماس تلفنی ویژه با کین بعد از رکوردشکنی

سرمربی تاتنهام که در جریان برد مقابل سیتی غایب بود، به صورت تلفنی رکوردشکنی کین را به او تبریک گفت.
تماس تلفنی ویژه با کین بعد از رکوردشکنی

 آنتونیو کونته پس از رکوردشکنی هری کین مقابل منچسترسیتی مستقیماً با او تماس تلفنی برقرار کرده و این موفقیت را تبریک گفت. ملی پوش انگلیسی تنها گل بازی امشب را در دقیقه 25 وارد دروازه سیتی کرد تا با رساندن شمار گل های خود به 267 و عبور از جیمی گریوز، بهترین گلزن تاریخ تاتنهام شود.

کونته به دلیل عمل کیسه صفرا در ایتالیا حضور دارد و موفق به همراهی تیمش در بازی حساس مقابل سیتی نشده بود. او که نظاره گر تقابل شاگردانش از پای تلویزیون بود بلافاصله بعد از حضور آنها در رختکن با کین تماس گرفته و برای دقایقی با او صحبت کرد. او صحنه ها از طریق دوربین های اسکای اسپورتز ثبت شده اما از محتوای مکالمه طرفین اطلاعی در دست نیست.

تصاویر منتشر شده از رختکن تاتنهام، هری کین را نشان می دهد که با چهره ای خندان و خوشحال در حال صحبت با سرمربی ایتالیایی تیمش است که در تورین مشغول گذراندن دوران نقاهت پس از عمل جراحی است.

هری کین

کین در پایان مسابقه و گفت و گو با رسانه ها در خصوص موفقیتی که کسب کرد گفت:" این روز را هرگز فراموش نمی کنم. بیان احساسم در قالب کلمات ممکن نیست. خیلی خوشحالم که توانستیم این کار را در خانه کنار هواداران خودی و برای پیروزی تیمم انجام دهم. طی دو هفته اخیر صحبت های زیادی در این خصوص وجود داشت و می خواستیم هر چه سریع تر به آن برسم. انجام آن، اینجا مقابل یکی از بهترین تیم های جهان، احساس خاصی دارد."

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/36gb94

اخبار مرتبطآخرین اخبار


کونته: بدشانس بودیم که به سیتی باختیم