تاریخ انتشار: 1402/09/27 14:34
کد خبر: 1264131

باشگاه پرسپولیس با اعلام شکایت از اولیایی: شاید سوء سابقه کیفرى باعث ورود نیروهاى جوان شود!

باشگاه پرسپولیس از کاظم اولیایی عضو سابق کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای شکایت می‌کند.
باشگاه پرسپولیس با اعلام شکایت از اولیایی: شاید سوء سابقه کیفرى باعث ورود نیروهاى جوان شود!

«عضو پیشین کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای فوتبال ایران، بار دیگر اظهارات خلاف واقعی را مطرح کرده‌اند که نتیجه‌ای جز به اشتباه افتادن افکار عمومی و رسانه‌ها ندارد. متاسفانه این رویه ایشان توقف‌ناپذیر به نظر می‌رسد و البته با توجه به مکتب فوتبالی که تحت تاثیر آن قرار دارند، شاید این نکته عجیبی نباشد ولی وضعیت کنونی دیگر خارج از تحمل است و از این رو به خواست هواداران پرسپولیس و در جهت منافع فوتبال کشورمان این بار موضوع از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد شد.

همچنین این سوال مطرح است که آقای اولیایی! خسته نشدید از این همه ادعای تکراری و کذب و طرح چندباره آنها؟ احتمالا فراموش کرده‌اید در مقطع زمانی که شما این همه روی آن اصرار دارید برخلاف آن چه مطرح کردید باشگاه پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان باقی ماند و این استقلال بود که به وزارت اقتصاد و دارایی واگذار شد. وزارت اقتصاد و دارایی نیز این مسئله را آن زمان در نامه رسمی پذیرفت و تایید کرد.

آقای اولیایی چگونه می‌توانید همه چیز را به گونه دیگری جلوه دهید؟ نابودی پاس با آن پیشینه کافی نبود و تا به مراد دل خود در مورد پرسپولیس نرسید، هم آرامش ندارید؟ زحمات، شب بیداری‌ها و کار و فعالیت حتی در روز نخست نوروز را ما کشیدیم و تاوان پرداخت بدهی‌ها را بازیکنان و مربیان دادند تا پرسپولیس بتواند مجوز آسیایی خود را دریافت کند. هرچند در نهایت از غیب پیامکی رسید که تیم‌های غیرحرفه‌ای خاص می‌توانند قانون را با حمایت‌های خاص دور بزنند و سقف بودجه‌ای چون حرفه‌ای‌ها برای نقل و انتقالات داشته باشند!!

جل الخالق…

راستی؛ این قانون بازنشستگى مشمول شما نمى‌شود؟ انسان‌های کارآمد و مدیران عامل زیادى در فوتبال که اتفاقا دستاوردها و قدرت زیادى داشتند با قانون بازنشستگى رفته‌اند و سکوت کرده‌اند اما شما با هیچ دستاوردى در دوران مدیرعاملى در باشگاه محبوب خود و سِمت‌هاى بعدى و البته در مسند جدید همچنان هستید و سکوت را فراموش کرده‌اید. تریبون هم که در اختیارتان مى‌گذارند!

شما هم مثل بعضی دوستان فراموش کرده‌اید که وقتی سِمت و کرسی در فدراسیون می‌گیرید باید بدون جانبدارى و بدون اتهام‌زنى به دیگر تیم‌ها انجام وظیفه کنید؟ همانند یک هوادار، همچنان درگیر تعصبات رنگی هستید و اتهام می‌زنید؟ البته قانون بهترین پاسخ را به شما خواهد داد و باشگاه پرسپولیس از مراجع قضایى پیگیرى خواهد کرد. شاید سوء سابقه کیفرى باعث ورود نیروى جوان و لایق که به‌خاطر مشغول به کار بودن بازنشستگان بیکار هستند در این پست گردد».


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/djqb8j

آخرین اخبار