تاریخ انتشار: 1399/01/08 19:14
کد خبر: 66786

افزایش دو برابری درآمد ستاره جنجالی به خاطر رئال مادرید

پل پوگبا در صورت انتقال به رئال مادرید می تواند درآمدهای حاصل از تبلیغاتش را به دو برابر افزایش دهد.

به نقل از آاس، پس از اتمام فصل گذشته لیگ جزیره بود که پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد راهی تور تبلیغاتی آدیداس شد. او در توکیو، شانگهای و نیویورک به مدت 15 روز برنامه های تبلیغاتی داشت اما جالب است بدانید که او در هر سال تنها 4 میلیون یورو از ناحیه تبلیغات درآمد دارد و او را در فاصله ای زیاد با فوق ستاره هایی چون رونالدو، مسی و نیمار قرار می دهد.

طبق آمار منتشر شده توسط مجله فوربس، پل پوگبا پس از لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار، چهارمین فوتبالیست پردرآمد دنیاست.

Neymar, Cristiano y Messi.

لیونل مسی سالانه 127 میلیون یورو درآمد ناخالص(بدون کسر مالیات) دارد که 92 میلیون یورویش مربوط به دستمزد و 35 میلیون یورو نیز به تبلیغات بر می گردد. کریستیانو رونالدو با 58+ 40 میلیون یورو و نیمار با 67 + 27 میلیون یورو در رده های بعدی قرار دارند. در رده های چهارم تا چهل و چهارم نام هیچ فوتبالیستی دیده نمی شود. در این رده، پوگبا قرار دارد(29 میلیون یورو دستمزد به علاوه 4 میلیون یورو تبلیغات). پس از او نیز اینیستا بتا 33 میلیون یورو درآمد قرار گرفته است.

پوگبا سال 2016 بود که قراردادی 10 ساله به ارزش 40 میلیون یورو با آدیداس امضا کرد. او با هیچ برند دیگری قرارداد تبلیغاتی ندارد اما در صورت انتقال به رئال مادرید، درآمد تبلیغاتی او به 10 میلیون یورو در سال نیز افزایش خواهد یافت. از زمان کهکشانی های دوره اول، در رئال 50 درصد حق پخش تصویری از سوی باشگاه به بازیکن پرداخت می شود. همچنین پوگبا از معدود بازیکنان حال حاضر فوتبال دنیاست که می تواند از راه فروش پیراهن، بخش قابل توجهی از هزینه انتقالش را نیز جبران کند.

هدف پوگبا نزدیک تر شدن به مسی، رونالدو و نیمار است و به خوبی می داند که با پیوستن به رئال، مسیر برای او هموارتر خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3nqevo

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


کمک مخفیانه  300 هزار یورویی داوید دخیا برای مبارزه با ویروس کرونا در مادرید